Skip to main content

BİZ KİMİZ 

InterPack, gıda ve diğer endüstriler için entegre ambalaj üretimi yapan dünya çapında bir şirkettir. Güçlü tedarik ağımız ve eğitimli iş gücümüzle ambalaj sektöründe faaliyet gösteriyoruz, bizimle birlikte çalışan herkese sürekli kalite ve en iyi çözümler üretiyoruz ve değer katıyoruz.

HAKKIMIZDA

Değişen dünya şartlarına uyum sağlayan firmamız, modern teknoloji ile üretilen güvenilir ürünlerin toptan dağıtımını ve satışını üstlenmiştir.

Müşterilerin uygun fiyatlı ve kaliteli paketleme arayışlarına cevap verir. Şirketimiz kaliteden ödün vermeyen yapısıyla satış ağını sürekli arttırmaktadır.

Genel Bakış

Sektördeki deneyim ve dinamiği ve genç yönetim anlayışını birleştirerek gün geçtikçe birçok güçlü organizasyona ürün sağlamıştır.

Tarihçe

Değişen dünya şartlarına uyum sağlayan firmamız, modern teknoloji ile üretilen güvenilir ürünlerin toptan dağıtımını ve satışını üstlenmiştir. Müşterilerin uygun fiyatlı ve kaliteli paketleme arayışlarına cevap verir. Şirketimiz kaliteden ödün vermeyen yapısıyla satış ağını sürekli arttırmaktadır. Bu aranan bir tedarikçi olmanın doğal sonucudur.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz Ambalaj sektöründe sahip olduğumuz güçlü tedarik ağımız ve eğitilmiş iş gücümüz ile sürekli kaliteli ve en iyi çözümleri yaratmak ve bizimle çalışan herkese değer katmak için varız.

KALİTE

Interpack Ambalaj, sektörde kalitenin ve hizmetin simgesi haline gelmiştir. Amacımız, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesinden ödün vermeden yolumuza istikrarlı bir şekilde devam etmektir. Bu şekilde ana hedeflerimiz;

  • Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden, artan rekabet ortamında değişen şartlara en hızlı şekilde uyum sağlamak.
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümleri, en hızlı şekilde sunmak.
  • Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak.
  • Çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak için uygun altyapı ve çalışma ortamları sağlamak ve gelişim projelerimizi her zaman açık tutmak.

Ürünleri İncele Buraya Tıklayın