KURUMSAL
Sektördeki tecrübesi ve dinamik, genç yönetim anlayışının birleşmesiyle kuruluşundan günümüze kadar bir çok güçlü kuruluşa ürün sağlamıştır. Değişen dünya şartlarına uyum gösteren firmamız modern teknolojiyle üretilmiş güvenilir ürünlerin toptan dağıtımını ve satışını üstlenmiştir. Müşterisinin uygun fiyatta ve kaliteli ambalaj arayışına cevap vermektedir. Kaliteden ödün vermeyen yapısı ile firmamız satış ağını sürekli artırmaktadır. Bunun doğal sonucu, aranan ve beğenilen bir tedarikçi firma olma yolunda ilerlemektir. Uluslararası standartlarda ürün üreten birçok yurt içi ve yurt dışı firması ile işbirliği yapmaktadır.

VİZYONUMUZ
Mersin’de ve yakın coğrafyası içinde; Ambalaj sektöründe seçili kaliteli ürün, iyi servis ve uygun fiyat özelliği ile müşterilerin öncelikli tercih ettiği lider bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ
Faaliyette bulunduğumuz Ambalaj sektöründe sahip olduğumuz güçlü tedarik ağımız ve eğitilmiş iş gücümüz ile sürekli kaliteli ve en iyi çözümleri yaratmak ve bizimle çalışan herkese değer katmak için varız.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Interpack Ambalaj, sektöründe kalitenin ve kaliteli hizmetin simgesi haline gelmiştir. Amacımız sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden yolumuza istikrarlı bir şekilde devam etmektir. Bu yolda asıl hedeflerimiz;

• Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeden, artan rekabet ortamında değişen şartlara en hızlı şekilde uyum sağlamak.
• Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümleri, en hızlı şekilde sunmak.
• Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak.
• Çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak üzere uygun altyapı ve çalışma ortamlarını temin etmek ve işletmemizi geliştirme projelerini her zaman açık olmak.
• Çevre kirliliğine karşı duyarlı olmakve çevreye duyarlı ürünler sunmak.
• Kurmuş olduğumuz kalite yönetim sisteminin etkinliğini, tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli iyileştirmektir.